JMOP 2014 rozpis a výsledky – 3. kolo

Uverejnené 28. apríla 2014

JMOP mužů 2014  
                 
den datum hod. č.utk.   domácí hosté pozn. výsledek
                 
základní část  
So 12.4. 15,00 101   Pelicans Bučovice Technika Brno B   7 : 16
So 12.4. 15,00 102   Třebíč Nuclears C Hroši Brno C   1 : 12
So 12.4. 15,00 105   Olympia Blansko B Draci Brno C   7 : 20
Ne 13.4. 12,00 103   Aligátoři Znojmo Fighting Flies Bratislava Dvojzápas 2x7směn 10 : 14
Ne 13.4. 14,30 104   Fighting Flies Bratislava Aligátoři Znojmo v Kuchařovicích 8 : 3
Ne 13.4. 16,00 106   Moravská Beseda Sokol Bedřichov   12 : 11
                 
So 19.4. 13,00 107   Technika Brno B BK Snails Orlová Dvojzápas 2x7směn 14 : 4
So 19.4. 15,30 108   BK Snails Orlová Technika Brno B na Kraví Hoře 4 : 14
So 19.4. 15,00 110   Hroši Brno C CLUBS Kyjov   12 : 10
So 19.4. 13,00 111   Pelicans Bučovice Cobblers Zlín Dvojzápas 2x7směn 29 : 1
So 19.4. 15,30 112   Cobblers Zlín Pelicans Bučovice v Bučovicích 5 : 26
Ne 20.4. 15,00 109   Aligátoři Znojmo Sokol Bedřichov   13 : 3
Ne 20.4. 17,00 113   Olympia Blansko B Moravská Beseda   5 : 17
                 
So 26.4. 13,00 114   Draci Brno C Fighting Flies Bratislava Dvojzápas 2x7směn 4 : 3
So 26.4. 15,30 115   Fighting Flies Bratislava Draci Brno C na MBS 7 : 6
So 26.4. 15,00 116   Sokol Bedřichov Moravská Beseda   23 : 24
So 26.4. 15,00 118   Pelicans Bučovice Hroši Brno C   9 : 12
Ne 27.4. 15,00 117   Aligátoři Znojmo Olympia Blansko B   2 : 11
Ne 27.4. 14,00 119   Třebíč Nuclears C CLUBS Kyjov   14 : 12
                 
So 3.5. 13,00 120   Draci Brno C Sokol Bedřichov Dvojzápas 2x7směn  
So 3.5. 15,30 121   Sokol Bedřichov Draci Brno C na MBS  
So 3.5. 13,00 122   Pelicans Bučovice BK Snails Orlová Dvojzápas 2x7směn  
So 3.5. 15,30 123   BK Snails Orlová Pelicans Bučovice v Bučovicích  
Ne 4.5. 13,30 124   CLUBS Kyjov Cobblers Zlín Dvojzápas 2x7směn  
Ne 4.5. 16,00 125   Cobblers Zlín CLUBS Kyjov v Kyjově  
Ne 4.5. 16,30 126   Technika Brno B Hroši Brno C    
                 
So 10.5. 13,00 127   Technika Brno B Cobblers Zlín Dvojzápas 2x7směn  
So 10.5. 15,30 128   Cobblers Zlín Technika Brno B na Kraví Hoře  
So 10.5. 15,00 130   Hroši Brno C Pelicans Bučovice    
Ne 11.5. 13,00 131   Sokol Bedřichov Fighting Flies Bratislava Dvojzápas 2x7směn  
Ne 11.5. 15,30 132   Fighting Flies Bratislava Sokol Bedřichov v Bedřichově  
Ne 11.5. 14,00 133   CLUBS Kyjov Třebíč Nuclears C    
Ne 11.5. 16,00 134   Moravská Beseda Olympia Blansko B    
Ne 11.5. 16,00 129   Draci Brno C Aligátoři Znojmo    
                 
So 17.5. 13,00 135   Hroši Brno C BK Snails Orlová BUDE PŘELOŽENO  
So 17.5. 15,30 136   BK Snails Orlová Hroši Brno C BUDE PŘELOŽENO  
So 17.5. 16,00 137   Draci Brno C Olympia Blansko B    
So 17.5. 15,00 138   Třebíč Nuclears C Technika Brno B    
Ne 18.5. 14,00 139   CLUBS Kyjov Pelicans Bučovice    
Ne 18.5. 15,00 140   Aligátoři Znojmo Moravská Beseda    
Ne 18.5. 09,00 141   Třebíč Nuclears C Cobblers Zlín Dvojzápas 2x7směn  
Ne 18.5. 11,00 142   Cobblers Zlín Třebíč Nuclears C v Třebíči  
                 
So  24.5. 15,00 143   Technika Brno B Pelicans Bučovice    
Ne 25.5. 13,00 144   Olympia Blansko B Fighting Flies Bratislava Dvojzápas 2x7směn  
Ne 25.5. 15,30 145   Fighting Flies Bratislava Olympia Blansko B v Blansku  
Ne 25.5. 14,00 146   CLUBS Kyjov Hroši Brno C    
                 
So 31.5. 15,00 148   Hroši Brno C Technika Brno B BUDE PŘELOŽENO  
So 31.5. 15,00 150   Pelicans Bučovice Třebíč Nuclears C    
Ne 1.6. 15,00 149   Aligátoři Znojmo Draci Brno C    
Ne 1.6. 14,00 151   Sokol Bedřichov Olympia Blansko B    
Ne 1.6. 13,00 152   CLUBS Kyjov BK Snails Orlová Dvojzápas 2x7směn  
Ne 1.6. 15,30 153   BK Snails Orlová CLUBS Kyjov v Kyjově  
                 
So 7.6. 13,00 154   Moravská Beseda Fighting Flies Bratislava Dvojzápas 2x7směn  
So 7.6. 15,30 155   Fighting Flies Bratislava Moravská Beseda na Kraví Hoře  
So 7.6. 15,00 156   Třebíč Nuclears C Pelicans Bučovice    
Ne 8.6. 13,00 157   CLUBS Kyjov Technika Brno B    
Ne 8.6. 13,00 158   Hroši Brno C Cobblers Zlín Dvojzápas 2x7směn  
Ne 8.6. 15,30 159   Cobblers Zlín Hroši Brno C v Zamilcu  
Ne 8.6. 15,00 160   Sokol Bedřichov Aligátoři Znojmo    
                 
So 14.6. 13,00 161   Třebíč Nuclears C BK Snails Orlová Dvojzápas 2x7směn  
So 14.6. 15,30 162   BK Snails Orlová Třebíč Nuclears C v Třebíči  
Ne 15.6. 12,00 163   Technika Brno B CLUBS Kyjov    
Ne 15.6. 14,00 164   Olympia Blansko B Aligátoři Znojmo    
Ne 15.6. 16,00 165   Moravská Beseda Draci Brno C    
                 
So 21.6. 15,00 166   Pelicans Bučovice CLUBS Kyjov    
So 21.6. 13,00 167   BK Snails Orlová Cobblers Zlín Dvojzápas 2x7směn  
So 21.6. 15,30 168   Cobblers Zlín BK Snails Orlová v Orlové  
So 21.6. 16,00 169   Olympia Blansko B Sokol Bedřichov    
Ne 22.6. 12,00 170   Technika Brno B Třebíč Nuclears C    
Ne 22.6. 16,00 171   Moravská Beseda Aligátoři Znojmo    
                 
So 28.6. 15,00 172   Hroši Brno C Třebíč Nuclears C    
Ne 29.6. 11,00 147   Draci Brno C Moravská Beseda    
                 
podzimní část  
                 
o 1.-4.místo  
So 30.8.   173   <A1.zákl.č.> <B2.zákl.č.>    
So 30.8.   174   <B1.zákl.č.> <A2.zákl.č.>    
Ne 31.8.   175   <B2.zákl.č.> <A1.zákl.č.>    
Ne 31.8.   176   <A2.zákl.č.> <B1.zákl.č.>    
So 6.9.   177   <A1.zákl.č.> <B2.zákl.č.> (*)  
So 6.9.   178   <B1.zákl.č.> <A2.zákl.č.> (*)  
So 13.9.   179   W SF A W SF B domáci dle PCT  
Ne 14.9.   180   W SF B W SF A    
So 20.9.   181   W SF A W SF B (*)  
Ne 21.9.       Náhradní termín      
o 5.-10.místo  
Ne 31.8.   182   <A3.zákl.č.> <B3.zákl.č.> domáci dle PCT  
Ne 31.8.   183   <A4.zákl.č.> <B4.zákl.č.> domáci dle PCT  
Ne 31.8.   184   <A5.zákl.č.> <B5.zákl.č.> domáci dle PCT  
Ne 7.9.   185   <B3.zákl.č.> <A3.zákl.č.>    
Ne 7.9.   186   <B4.zákl.č.> <A4.zákl.č.>    
Ne 7.9.   187   <B5.zákl.č.> <A5.zákl.č.>    
Ne 14.9.   188   <A3.zákl.č.> <B3.zákl.č.> (*)  
Ne 14.9.   189   <A4.zákl.č.> <B4.zákl.č.> (*)  
Ne 14.9.   190   <A5.zákl.č.> <B5.zákl.č.> (*)  
o 11.-13.místo  
So 6.9.   191   <A6.zákl.č.> <B6.zákl.č.>    
So 13.9.   192   <B6.zákl.č.> <B7.zákl.č.>    
Ne 20.9.   193   <B7.zákl.č.> <A6.zákl.č.>    
(*) pokud není rozhodnuto            

© 2018 | created by MadCoders.sk