V našom klube zavládol smútok…

Uverejnené 23. novembra 2016

So zármutkom v srdci si vám dovoľujeme oznámiť, že vo veku 73 rokov nás v sobotu opustil čestný prezident FFB Dušan Šišolák, človek, ktorý stál a podporoval klub pri jeho založení a aj počas jeho ďalšieho pôsobenia. Ďakujeme Ti Dušan za všetok čas a prostriedky ktoré si nám venoval, budeš nám veľmi chýbať. Posledná rozlúčka sa […]

Viac ...

Sústredenie kadetov 2016

Uverejnené 11. novembra 2016

Zimná príprava na sezónu 2017 už je v plnom prúde. Kadeti absolvovali minulý víkend sústredenie v Čremošnom. Pod vedením hlavného trénera Tomáša Keča Sedláčka a kondičného trénera Romana Mózsiho dostali zabrať. 🙂 Nakoniec, pozrieť sa môžete sami: Prvý deň: https://www.youtube.com/watch?v=uA9s_Hmn5aM&t=38s Druhý deň: https://www.youtube.com/watch?v=1b7k5IXeNjM GO FFLIES!

Viac ...

Sezóna je za nami, zimná príprava pred nami!

Uverejnené 24. októbra 2016

Tohto ročná sezóna je už definitívne za nami, tak si ju teraz trochu pripomenieme jej poslednú bodku. Tou bol 1. ročník  turnaja Posledný strikeout. Po vydarenom minuloročnom jednodňovom turnaji sme si povedali, veď spravme kľudne aj dvojdňový. A tak to celé začalo. Už v priebehu roka sme oslovili tímy, či by mali záujem a samozrejme všetci chceli prísť. […]

Viac ...

Sme späť…

Uverejnené 12. októbra 2016

Síce to trvalo dlhšie ako sme predpokladali, ale naša stránka je opäť plne funkčná. Niektoré zmeny si všimnete hneď, iné pri ďalšom prezeraní. Postupne pridáme aktuálne články, fotky a upravíme profily hráčov. gofflies    

Viac ...

Rozpis a výsledky muži

Uverejnené 4. mája 2016

Na stránke Českej baseballovej asociácie si môžete pozrieť pravidelne aktualizované výsledky a rozpis zápasov. http://www.baseball.cz/modules.php?op=modload&name=liga&file=index&do=tab&akce=368&pda=2&admina= GO FFLIES!

Viac ...

Smer Bučovice

Uverejnené 4. mája 2016

Milí naši fanúšikovia, tento víkend kadeti odpočívajú. 🙂 Muži cestujú do Bučovíc. Zopakuje Denis Hatvany svoj 3R HR z minulej sezóny? GOFFLIES!

Viac ...

Baseballový víkend

Uverejnené 28. apríla 2016

Milí naši fanúšikovia, nadchádzajúci víkend nás opäť čakajú zápasy v obidvoch kategóriach. Vyhrajú kadeti doma s Trnavou aspoň jeden zápas? Privezú muži z Brna prvé ligové víťazstvo? Môžete sa presvedčiť aj osobne v sobotu od 11:00 v Devínskej Novej Vsi, alebo v nedeľu o 12:00 v Brne na mestskom baseballovom štadióne. GO FFLIES!

Viac ...

Baseballová nedeľa

Uverejnené 13. apríla 2016

Najbližšia nedeľa bude plná baseballu. Kadeti nastúpia doma na dvojzápas proti Apollu Bratislava a muži cestujú na svoj prvý ligový zápas do Blanska. Ak sa Vám nechce cestovať až na Moravu, zastavte sa v Devínskej podporiť našu mládež. GO FFLIES!  

Viac ...

Pre-Season Game 2

Uverejnené 8. apríla 2016

V nedeľu muži nastúpia na svoj druhý prípravný zapas. Tentokrát doma privítajú Pelicans Bučovice. Počasie má byť slnečné (aspoň hlásia), tak sa zastavte v Devínskej Novej Vsi o 11:00. 🙂 GO FFLIES!

Viac ...

Game 1 – U15 Season 2016 – zhodnotenie zápasu z pohľadu trénera

Uverejnené 4. apríla 2016

V nedeľu 02. Apríla 2016 sa uskutočnil prvý kadetský zápas v novej sezóne proti Košiciam Seals. Náš káder sa trochu obmenil, pribudli viaceré nové a aj niektoré staronové mená. Prvý inning priniesol hneď šesť bodov pre Košice po viacerých chybách v obrane. Niektorým to možno trochu začalo pripomínať minulú sezónu. Naše decká však po kvalitných kondičných, baserunningových a pálkovacích […]

Viac ...

© 2016 | created by MadCoders.sk