Fighting Flies vs. Hroši Brno B

Uverejnené 29. mája 2017

Do Brna sme včera odchádzali v oklieštenej zostave a s predsavzatím uhrať prijateľný výsledok. (nedostať o rozdiel). Tentokrát máme zo stretnutia aj zápis (Roman Maček), tak môžeme byť konkrétnejší. 🙂 Proti extraligovej rezerve Hrochov sme nastúpili v zostave: P: Ortega, C: Tokunaka, 1B: Matejov, 2B: M. Šišolák, 3B: S. Šišolák / D. Achberger, SS: Strapko, LF: Lencz, CF: A. Horváth, RF: Knápek.

Prvý útok z našej strany bol bez bodu, súper skóroval jeden krát. Druhý inning sme začali hitom do pravého poľa (M. Šišolák), ktorého následne posunul Matejov na úkor prvého outu. Filip Lencz ďalším FC odpalom posunul bežca na tretiu métu. Andrej Horváth prestrelil svojím kontaktom po chybe druhométara infield a dotlačil tak vyrovnávajúci bod. Súper nám na pálke odskočil opäť o bod, ale dvojmétovým odpalom sa Tokunaka dostal na métu a Andrej Horváth dotlačil ďalší bod. Vo štvrtom inningu sa nám podarilo odskočiť na rozdiel jedného bodu, ktorý ale súper dokázal na ďalšej pálke dorovnať. Skóre sa dlho nemenilo, výborné výkony nadhadzovačov a relatívne stabilné obrany robili zápas napínavým.  V šiestom inningu Horši po dvoch našich chybách v obrane skórovali dvakrát. V ôsmom inningu sme na kopci museli urobiť zmenu a vystriedať výborného Ortegu. Štastie šiel skúsiť Matejov, ale po dvoch BB ho vystriedal Strapko. Hroši zvynknutí na rýchle nadhody skórovali štyrikrát. Na poslednej pálke sme spravili už iba jeden bod a zápas skončil 4:9 v prospech súpera.

Aj keď sme v sezóne zatiaľ bez víťazstva, myslím si, že sa dalo na našu hru konečne pozerať a zápas bol napínavý až do konca. Vyzdvihnúť by sme chceli Artura Ortegu na kopci a Yuusyun Tokunaku za výkon pri cathcerovaní. Máme ešte čo zlepšovať, ale verím, že sme na dobrej ceste. 🙂

V nedeľu 04.06. cestujeme do Jihlavy na zápas proti Sokol Bedřichov.

#gofflies

© 2023 | created by MadCoders.sk