Fighting Flies vs. Skokani Olomouc B

Uverejnené 20. júna 2017

Povzbudení víťazstvom nad prvým týmom tabuľky sme v nedeľu do Olomouca cestovali v celkom dobrej nálade, pripravení potrápiť súpera a prípadne získať ďalšie víťazstvo.
Začiatok zápasu nám ukázal, že to nakoniec bude všetko inak…

Na pálke sme začali bez bodu. Súper hneď v prvom inningu skóroval trikrát. Musíme povedať, že na kopci si Yusyuun Tokunaka vybral slabú chvíľu a po štyroch métach zdarma a jednej chybe
v obrane súper skóroval takmer bez námahy. Ďaľšie dve smeny boli bez bodu na obidvoch stranách. Mali sme niekoľko kontaktov do hry, ale obrana Skokanov bola stopercentná. Je vidno, že poznajú svoje ihrisko dokonale a vedeli sa postaviť tak, že každý odpal im padol rovno do rukavice, prípadne sa v obrane blysli niekoľkými výbornými zákrokmi. V štvrtej smene po ďaľších našich chybách pridali tri body a ich náskok sa postupne zvyšoval. My sme sa v útoku trápili, nevedeli sme prelomiť obranu súpera. Po niekoľkých odpaloch postupne v piatej a šiestej smene pridali dva, resp. jeden bod, aby v siedmej na našu chybu skórovali desiaty krát. Zápas skončil o rozdiel 0:10.

Základnú časť sme zakončili prehrou, ale stretnutie s hráčmi súpera je vždy priateľské a v takom duchu sa niesol aj celý zápas. Ďakujeme aj divákom, ktorí si našli cestu.

Teraz nás čaká dvojtýžňová prestávka a v piatok 30.06. vyrážame zase a opäť smer Praha na PIBC.

#gofflies

 

© 2023 | created by MadCoders.sk