Inside the park homerun – predstavujeme účastníkov turnaja Posledný Strikeout 2017

Uverejnené 15. augusta 2017

Po zverejnení kompletného zoznamu zúčastnených tímov sme dostali veľa otázok ohľadom tohto tímu, pretože na Morave a na Slovensku je v celku neznámy. Čo, respektíve kto sa skrýva za skratkou IPH?

Inside the park homerun založili bývalí spoluhráči Českej juniorskej reprezentácie za účelom účasti na prestížnom turnaji k príležitosti ukončenia baseballovej sezóny v Čechách: Poslední homerun. (pozn. red.: my sme si pred pár rokmi povedali, že nie sme horší ako v Prahe (teda takmer), ale po zhodnotení našich možností sme turnaju dali názov Posledný strikeout). Tento turnaj sa im podarilo dvakrát vyhrať a trikrát získali titul posledného homerunu. (všetky tri tituly získali nadhadzovači: 2x Jan Novák a Lukáš Holub) Momentálne je tím doplnený novými mladými hráčmi z Kotlářky Praha, hráčmi hrajúcimi najvyššiu ligu v Čechách a hráčmi, ktorí sa už baseballu aktívne nevenujú. Poslední homerun je tak prakticky ich jediná možnosť zahrať si tento šport.

Preto, keď nás zakladatel a tréner tímu Richard Jarošík stretol na PIBC v Prahe, slovo dalo slovo a dohoda, že sa IPH zúčastní nášho turnaja bola na svete. Zmyslom tímu je užiť si tento šport aj inak ako v nervovo napätých súťažiach a v partii, ktorú si sami poskladali.

#gofflies #poslednystrikeout #insidetheparkhomerun

© 2023 | created by MadCoders.sk