Jesenná časť súťaží v plnom prúde

Uverejnené 8. septembra 2015

Po dlhšej letnej prestávke spôsobenej prázdninami, dovolenkami a rôznymi inými aktivitami sme späť a v plnom nasadení prebiehajúcej mužskej a nadchádzajúcej kadetskej play-off.

Muži: Konečné tretie miesto v základnej časti nám prisúdilo v semifinále JMOP za súpera brnenských Drakov. Minulý rok s vyrovnanou bilanciou, tento rok žial s prehrou. Do zápasu sme vstúpili aktívne a od druhého inningu sme vyhrávali. Postupne sme si vypracovali päť-bodový náskok no prišiel siedmy inning a súper sa prebral z útlmu a dostali sme desať bodov. Do konca zápasu sa nám žiaľ nepodarilo skóre vyrovnať. Musíme ale poznamenať, že sa vo veľmi dobrom svetle ukázali mladší hráči, v ktorých starším rastie vyrovnaná konkurencia.
Prehra nás posunula do boja o tretie miesto, v ktorom sa v nedeľu 13.09. o 13:00 stretneme s Technikou Brno, ktorá prekvapivo podľahla v semifinále družstvu Hrochov. Finále je na programe rovnako v nedeľu 13.03.

Kadeti: Na konci prádznin sa naše kadetské družstvo vybralo na trojzápas do Košíc. Mali pred sebou náročný program: šesť hodinová cesta, zápas – prvý deň, dva zápasy a cesta domov na ďalší deň. Poznačení únavou zo skorého vstávania a dlhej cesti podľahli naši kadeti súperovi z Košíc 22:10. Druhý deň to už bolo lepšie a aj ked bez vítazstva, predsa len dokázali chalani uhrať dobré výsledky. Podľa slov hlavného trénera boli výkony niektorých hráčov veľmi slubné a veríme, že by sme Trnavu mohli v play-off potrápiť. Veríme, že rozpis zápasov bude na stránke SBF čoskor.

Držte nám palce a GO FFLIES!

© 2023 | created by MadCoders.sk