JMOP 2014 schedule and results 3rd round

Published 28. April 2014

 

JMOP mužů 2014  
                 
day date hour game no   home visitor note result
                 
základní část  
So 12.4. 15,00 101   Pelicans Bučovice Technika Brno B   7 : 16
So 12.4. 15,00 102   Třebíč Nuclears C Hroši Brno C   1 : 12
So 12.4. 15,00 105   Olympia Blansko B Draci Brno C   7 : 20
Ne 13.4. 12,00 103   Aligátoři Znojmo Fighting Flies Bratislava Dvojzápas 2x7směn 10 : 14
Ne 13.4. 14,30 104   Fighting Flies Bratislava Aligátoři Znojmo v Kuchařovicích 8 : 3
Ne 13.4. 16,00 106   Moravská Beseda Sokol Bedřichov   12 : 11
                 
So 19.4. 13,00 107   Technika Brno B BK Snails Orlová Dvojzápas 2x7směn 14 : 4
So 19.4. 15,30 108   BK Snails Orlová Technika Brno B na Kraví Hoře 4 : 14
So 19.4. 15,00 110   Hroši Brno C CLUBS Kyjov   12 : 10
So 19.4. 13,00 111   Pelicans Bučovice Cobblers Zlín Dvojzápas 2x7směn 29 : 1
So 19.4. 15,30 112   Cobblers Zlín Pelicans Bučovice v Bučovicích 5 : 26
Ne 20.4. 15,00 109   Aligátoři Znojmo Sokol Bedřichov   13 : 3
Ne 20.4. 17,00 113   Olympia Blansko B Moravská Beseda   5 : 17
                 
So 26.4. 13,00 114   Draci Brno C Fighting Flies Bratislava Dvojzápas 2x7směn 4 : 3
So 26.4. 15,30 115   Fighting Flies Bratislava Draci Brno C na MBS 7 : 6
So 26.4. 15,00 116   Sokol Bedřichov Moravská Beseda   23 : 24
So 26.4. 15,00 118   Pelicans Bučovice Hroši Brno C   9 : 12
Ne 27.4. 15,00 117   Aligátoři Znojmo Olympia Blansko B   2 : 11
Ne 27.4. 14,00 119   Třebíč Nuclears C CLUBS Kyjov   14 : 12
                 
So 3.5. 13,00 120   Draci Brno C Sokol Bedřichov Dvojzápas 2x7směn  
So 3.5. 15,30 121   Sokol Bedřichov Draci Brno C na MBS  
So 3.5. 13,00 122   Pelicans Bučovice BK Snails Orlová Dvojzápas 2x7směn  
So 3.5. 15,30 123   BK Snails Orlová Pelicans Bučovice v Bučovicích  
Ne 4.5. 13,30 124   CLUBS Kyjov Cobblers Zlín Dvojzápas 2x7směn  
Ne 4.5. 16,00 125   Cobblers Zlín CLUBS Kyjov v Kyjově  
Ne 4.5. 16,30 126   Technika Brno B Hroši Brno C    
                 
So 10.5. 13,00 127   Technika Brno B Cobblers Zlín Dvojzápas 2x7směn  
So 10.5. 15,30 128   Cobblers Zlín Technika Brno B na Kraví Hoře  
So 10.5. 15,00 130   Hroši Brno C Pelicans Bučovice    
Ne 11.5. 13,00 131   Sokol Bedřichov Fighting Flies Bratislava Dvojzápas 2x7směn  
Ne 11.5. 15,30 132   Fighting Flies Bratislava Sokol Bedřichov v Bedřichově  
Ne 11.5. 14,00 133   CLUBS Kyjov Třebíč Nuclears C    
Ne 11.5. 16,00 134   Moravská Beseda Olympia Blansko B    
Ne 11.5. 16,00 129   Draci Brno C Aligátoři Znojmo    
                 
So 17.5. 13,00 135   Hroši Brno C BK Snails Orlová BUDE PŘELOŽENO  
So 17.5. 15,30 136   BK Snails Orlová Hroši Brno C BUDE PŘELOŽENO  
So 17.5. 16,00 137   Draci Brno C Olympia Blansko B    
So 17.5. 15,00 138   Třebíč Nuclears C Technika Brno B    
Ne 18.5. 14,00 139   CLUBS Kyjov Pelicans Bučovice    
Ne 18.5. 15,00 140   Aligátoři Znojmo Moravská Beseda    
Ne 18.5. 09,00 141   Třebíč Nuclears C Cobblers Zlín Dvojzápas 2x7směn  
Ne 18.5. 11,00 142   Cobblers Zlín Třebíč Nuclears C v Třebíči  
                 
So  24.5. 15,00 143   Technika Brno B Pelicans Bučovice    
Ne 25.5. 13,00 144   Olympia Blansko B Fighting Flies Bratislava Dvojzápas 2x7směn  
Ne 25.5. 15,30 145   Fighting Flies Bratislava Olympia Blansko B v Blansku  
Ne 25.5. 14,00 146   CLUBS Kyjov Hroši Brno C    
                 
So 31.5. 15,00 148   Hroši Brno C Technika Brno B BUDE PŘELOŽENO  
So 31.5. 15,00 150   Pelicans Bučovice Třebíč Nuclears C    
Ne 1.6. 15,00 149   Aligátoři Znojmo Draci Brno C    
Ne 1.6. 14,00 151   Sokol Bedřichov Olympia Blansko B    
Ne 1.6. 13,00 152   CLUBS Kyjov BK Snails Orlová Dvojzápas 2x7směn  
Ne 1.6. 15,30 153   BK Snails Orlová CLUBS Kyjov v Kyjově  
                 
So 7.6. 13,00 154   Moravská Beseda Fighting Flies Bratislava Dvojzápas 2x7směn  
So 7.6. 15,30 155   Fighting Flies Bratislava Moravská Beseda na Kraví Hoře  
So 7.6. 15,00 156   Třebíč Nuclears C Pelicans Bučovice    
Ne 8.6. 13,00 157   CLUBS Kyjov Technika Brno B    
Ne 8.6. 13,00 158   Hroši Brno C Cobblers Zlín Dvojzápas 2x7směn  
Ne 8.6. 15,30 159   Cobblers Zlín Hroši Brno C v Zamilcu  
Ne 8.6. 15,00 160   Sokol Bedřichov Aligátoři Znojmo    
                 
So 14.6. 13,00 161   Třebíč Nuclears C BK Snails Orlová Dvojzápas 2x7směn  
So 14.6. 15,30 162   BK Snails Orlová Třebíč Nuclears C v Třebíči  
Ne 15.6. 12,00 163   Technika Brno B CLUBS Kyjov    
Ne 15.6. 14,00 164   Olympia Blansko B Aligátoři Znojmo    
Ne 15.6. 16,00 165   Moravská Beseda Draci Brno C    
                 
So 21.6. 15,00 166   Pelicans Bučovice CLUBS Kyjov    
So 21.6. 13,00 167   BK Snails Orlová Cobblers Zlín Dvojzápas 2x7směn  
So 21.6. 15,30 168   Cobblers Zlín BK Snails Orlová v Orlové  
So 21.6. 16,00 169   Olympia Blansko B Sokol Bedřichov    
Ne 22.6. 12,00 170   Technika Brno B Třebíč Nuclears C    
Ne 22.6. 16,00 171   Moravská Beseda Aligátoři Znojmo    
                 
So 28.6. 15,00 172   Hroši Brno C Třebíč Nuclears C    
Ne 29.6. 11,00 147   Draci Brno C Moravská Beseda    
                 
podzimní část  
                 
o 1.-4.místo  
So 30.8.   173   <A1.zákl.č.> <B2.zákl.č.>    
So 30.8.   174   <B1.zákl.č.> <A2.zákl.č.>    
Ne 31.8.   175   <B2.zákl.č.> <A1.zákl.č.>    
Ne 31.8.   176   <A2.zákl.č.> <B1.zákl.č.>    
So 6.9.   177   <A1.zákl.č.> <B2.zákl.č.> (*)  
So 6.9.   178   <B1.zákl.č.> <A2.zákl.č.> (*)  
So 13.9.   179   W SF A W SF B domáci dle PCT  
Ne 14.9.   180   W SF B W SF A    
So 20.9.   181   W SF A W SF B (*)  
Ne 21.9.       Náhradní termín      
o 5.-10.místo  
Ne 31.8.   182   <A3.zákl.č.> <B3.zákl.č.> domáci dle PCT  
Ne 31.8.   183   <A4.zákl.č.> <B4.zákl.č.> domáci dle PCT  
Ne 31.8.   184   <A5.zákl.č.> <B5.zákl.č.> domáci dle PCT  
Ne 7.9.   185   <B3.zákl.č.> <A3.zákl.č.>    
Ne 7.9.   186   <B4.zákl.č.> <A4.zákl.č.>    
Ne 7.9.   187   <B5.zákl.č.> <A5.zákl.č.>    
Ne 14.9.   188   <A3.zákl.č.> <B3.zákl.č.> (*)  
Ne 14.9.   189   <A4.zákl.č.> <B4.zákl.č.> (*)  
Ne 14.9.   190   <A5.zákl.č.> <B5.zákl.č.> (*)  
o 11.-13.místo  
So 6.9.   191   <A6.zákl.č.> <B6.zákl.č.>    
So 13.9.   192   <B6.zákl.č.> <B7.zákl.č.>    
Ne 20.9.   193   <B7.zákl.č.> <A6.zákl.č.>    
(*) pokud není rozhodnuto            

© 2018 | created by MadCoders.sk