Sezóna 2017 kadeti – všetko čo potrebujete vedieť + rozpis

Uverejnené 15. marca 2017

Milí naši fanúšikovia,
(rozpis na stiahnutie nájdete na konci článku)

konečne Vám prinášame informácie a rozpis kadetskej ligy.

Kadetské družstvo do 15 rokov pokračuje už štvrtý rok ako spoločný projekt GoodSports International Slovensko a Fighting Flies Bratislava.
Pod vedením hlavného trénera Tomáša „Keča“ Sedláčka, asistentov Martina „Tureka“ Turčana, Jakuba Hurbaniča a Filipa Lencza sa pripravujú na
nadchádzajúcu sezónu, v ktorej majú vysoké ciele. Osem hráčov zo sezóny 2016 zostalo, šesť skončilo a šesť nových prišlo. Tento tím odohrá
Slovenskú kadetskú ligu (U15) o majstra Slovenska. Liga má štaroch účastníkov: Angels Trnava, Apollo Bratislava, Seals Košice a GSIFF.

Kadeti sa 26.03. zúčastnia spoločnej brigády na ihrisku, aby hneď ďalší víkend odohrali prípravný zápas proti svojím starším kolegom.
Prvý ligový dvojzápas odohrajú 08.04. v sobotu vonku proti Apollo Bratislava, majstrom Slovenska 2016
22.04. ich čaká cesta na nové ihrisko v Trnave, kde sa stretnú v dvojzápase s domácimi Angels Trnava, ktorých dokázali minulý rok v zápasoch potrápiť.
30.04. odohrajú dvojzápas s Apollo Bratislava, tentokrát v Devínskej Novej Vsi.
06.05. – 07.05. by mali chalani podľa rozpisu vycestovať na trojzápas do Košíc. Tieto výjazdy bývajú fyzicky náročné, ale veríme, že prinesú tri víťazstvá.
13.05. pricestujú Seals Košice do Bratislavy a hneď prvý zápas odohrajú s našim teamom na ihrisku Apollo v Biskupiciach.
21.05. je na programe posledný dvojzápas základnej časti proti Angels Trnava v Devínskej Novej Vsi.

Termín play-off ešte nie je stanovený, ale aby sa chalani nenudili, budeme sa snažiť pre nich zorganizovať doma nejaký zaujímavý turnaj.

Celý kadetský rozpis na stiahnutie nájdete tu: 2017 Season Cadets
Priebežné výsledky kadetskej ligy nájdete tu: SBF Kadeti 2017

Držíme chalanom palce!

GO GSIFF!!

© 2023 | created by MadCoders.sk