Sezóna 2017 muži – všetko čo potrebujete vedieť + rozpis

Uverejnené 7. marca 2017

Milí naši fanúšikovia,
(rozpis nájdete na konci článku)

rozpis mužskej sezóny je na 95% kompletný, ešte potrebujeme dohodnúť termín jedného zápasu a už nám hádam nebude nič brániť v tom, aby sme si sezónu naplno užili.

Mužský káder prešiel niekoľkými zmenami, ale to sa deje každý rok, takže po zimnej príprave, kde sme prvý krát v histórií postavili v telocvični pálkarsky tunel a trénovali pálku „naplno“(veríme, že to aj prinesie nejaký úžitok) sa nevieme dočkať kedy budeme môcť vybehnúť na ihrisko. Samozrejme predtým nás všetkých spoločne s kadetmi, softballistkami aj žiakmi z GoodSports čaká 26.03. veľké jarné upratovanie ihriska. Keby ste nemali čo robiť, kľudne sa zastavte, práca sa pre Vás nájde vždy 🙂

Hneď ďalší víkend odohrajú muži doma priateľský zápas proti Brickfield Bratislava. Neočakávame veľmi oku lahodiaci baseball, kedže nie je vôbec isté, či nám počasie a svetlo dovolí aspoň jeden tréning vonku.

07.04. vyrážame po  veeeeľmi dlhej dobe na trojdňové sústredenie do Znojma, kde nás čakajú tréningy a v nedeľu zápas proti domácim. Hádam nenasneží.

Počas Veľkej Noci majú muži voľno, no už víkend na to štartujú svoju súťaž. Stalo sa pravidlom, že začíname v Blansku proti domácej Olympii. (23.04.). S týmto súperom máme vyrovnanú bilanciu vzájomných zápasov.

V máji nás počas dvoch voľných pondelkov čakajú zápasy proti Technika Reds (01.05.) a Moravská beseda (08.05.) v Brne na Kraví hore. S Technikou by sme radi uhrali ďalšie vítazstvo, no nie je to vôbec ľahký súper. S Moravskou besedou sme minulý rok prehrali v poslednej smene a máme im čo oplácať.

13.05. privítame doma našich dobre známych Hroši Brno C, ktorí k nám jazdia pravidelne a myslím, že je vždy na čo pozerať. Nasleduje týžden voľno a pre zmenu vyrážame opäť do Brna (28.05.), tentokrát ku Hrochovi, kde odohráme zápas proti Hroši Brno B.

V júni máme zatiaľ naplánované dva zápasy: 04.06. cestujeme na Vysočinu, keď v Jihlave na nás bude čakať domáci Sokol Bedřichov. 18.06. odohráme predposledný zápas základnej časti v Olomouci proti Skokanom B.

Stále čakáme na termín zápasu proti Draci Brno C, kedže ich ihrisko je dosť vyťažené a hrať na ňom je malý sviatok.

Posledná akcia pred prázdninami každoročne nesmie chýbať: 30.06 – 02.07. sa uskutoční v Prahe náš obľúbený Prague International Baseball Cup. Toto bude naša šiesta účasť.

V júli a v prvej polovici augusta si muži od zápasov oddýchnu a pred play-off by mali absolvovať dva turnaje:
12.08-13.08. Middle of Season v Bučoviciach a 25.08.27.08. Toreros Cup v Topoľčanoch.

Play-off JMOP je naplánované na 03.09 a 10.09.

Tak ako posledné dve sezóny aj tento rok zakončíme sezónu doma turnajom Posledný Striketout 15.09.17.09.

Celý mužský rozpis na stiahnutie nájdete tu: 2017 FFB Season Men
Priebežné výsledky mužskej ligy nájdete tu: JMOP

 

GOFFLLIES!

 

© 2023 | created by MadCoders.sk