Sezóna je za nami, zimná príprava pred nami!

Uverejnené 24. októbra 2016

Tohto ročná sezóna je už definitívne za nami, tak si ju teraz trochu pripomenieme jej poslednú bodku. Tou bol 1. ročník  turnaja Posledný strikeout. Po vydarenom minuloročnom jednodňovom turnaji sme si povedali, veď spravme kľudne aj dvojdňový. A tak to celé začalo. Už v priebehu roka sme oslovili tímy, či by mali záujem a samozrejme všetci chceli prísť. Nechceli sme si spraviť hanbu, a tak sa začal  kolotoč. Vybavovanie tribúny, toaliet, zdravotného dozoru, výber trofejí, úprava ihriska a iné. V klube sa nájde pár jedincov, ktorí to cele spískali a konečne prišiel posledný septembrový víkend. Dátum 24.-25.09.2016. Dva dni strávené na ihrisku (u niektorých hráčov aj v „bufete“). Medzinárodná účasť sľubovala kvalitný baseball a ten sme mohli vidieť už v skupinových bojoch. Najväčším prekvapením a zároveň neznámou bol pre nás tím Sissach Frogs zo Švajčiarska, ktorý sa nakoniec stal aj celkovým víťazom turnaja a zobral so sebou aj všetky ocenenia pre jednotlivcov. Viac ako tisíc kilometrov cesty sa im teda oplatilo. Zvyšok účastníkov tvorili tímy zo Slovenska (Brickflied Bratislava – víťaz nultého ročníka, Torreros Topoľčany a domáci Fighting Flies Bratislava) a zo susednej Českej republiky (Skokani Olomouc a Pelikans Bučovice). Kvalitné výkony na ihrisku, priateľská atmosféra, chutné občerstvenie, najlepší zapisovateľ Paľo Mozola a divácka podpora prispeli k tomu, že turnaj sa naozaj vydaril a vynaložené úsilie stálo za to.

Ešte raz veľká vďaka všetkým, čo sa na tomto turnaji podieľali.  Veríme, že o rok sa uvidíme znova a  opäť niečo vylepšíme.

P.S.: Každá sezóna začína už zimnou prípravou v telocvični a ani táto nebude výnimkou. Spoločne sa teda začiatkom novembra stretneme v telocvični už pripravený v teplákoch a teniskách priatelia.

GOFFlies

© 2023 | created by MadCoders.sk