Sokol Bedřichov vs. Fighting Flies

Uverejnené 5. júna 2017

A je to tu! Konečne! Prvé víťazstvo v základnej časti. Bolo z kategórie povinných a nakoniec sme to zvládli. Ale poporiadku… 🙂

Na výlet do Jihlavy sme sa chystali už od začiatku sezóny. Do tohto zápasu sme nasadili to najlepšie čo máme. Complete game odhádzal Yuusyun Tokunaka. Od začiatku trápil nášho súpera a hodil 13K. Celkovo sme mali v zápase 9 hitov, 26 ukradnutých mét, ale aj šesť errorov, na ktorých musíme popracovať.

Zápas sme začali tradične. Hneď v prvom útoku sme dali dva body. V ďalšom útoku sme pridali jeden, no súper znížil náš náskok na jeden bod po chybách v našej obrane.
Ďalší inning bol bez bodov, vo štvrtom sme pridali jeden. Súper v piatom inningu vystriedal nadhod, no nám sa ešte nepodarilo skórovať. Veľký útok z našej strany prišiel v šiestej smene, keď sme dali 11 bodov a odskočili Bedřichovu na rozdiel trinástich bodov. V siedmej smene ešte súper pridal bod, ale viac sme mu nedovolili. Zápas skončil 16:3 v náš prospech.

Tento víkend majú muži voľno, ale ďaľší týžden nás čakajú dva zápasy. Dlho očakávaný nočný zápas v Brne na MBS proti Drakom 15.06. a posledný zápas základnej časti v Olomouci 18.06.

#gofflies

© 2023 | created by MadCoders.sk