Technika Reds – Fighting Flies 6:5

Uverejnené 16. apríla 2018

Prvý zápas novej sezóny JMOP nás zaviedol do Brna na zápas proti minuloročnému víťazovi Technika Reds.
Vekový priemer našich hráčov v základnej zostave bol najnižší za posledných desať – pätnásť rokov, ale je potrebné povedať, že chalani sa súpera nezľakli.

Ako hostia sme začínali na pálke a v prvom inningu sa nám podarilo jeden krát skórovať. V obrane sme uhrali čisté pole. V druhom inningu sme pridali ďalšie tri body, ale Technika nám nechcela dať nič zadarmo a dotiahli sa na rozdiel dvoch bodov a v treťom inningu už bol rozdiel iba jednobodový. Z našej strany prišli dva inningy bez bodu. V piatom inningu sme po chybe nadhadzovača odskočili na dva body, ale to bolo z našej strany  žiaľ všetko. Siedmy inning rozhodol o víťazovi zápasu, keď Technika po niekoľkých hitoch a dvoch chybách v našej obrane trikrát skórovala a otočila tak výsledok vo svoj prospech. My sme už na záver nedokázali skórovať, aj keď sme mali bežcov v dobrých pozíciach. Po takmer trojhodinovej bitke sme teda odchádzali z Brna s prehrou, ale veríme, že hra sa divákom na tribúne páčila, čo niekoľkokrát ocenili potleskom na oboch stranách.

Výkon celého tímu bol celkom obstojný, aj keď stále je na čom pracovať. Individuálna pochvala patrí obom nadhadzovačom: Strapko, Ortega a taktiež Martinovi Giecimu za výkon za domácou métou.

Už túto nedeľu doma privítame Foxes Brno. S týmto súperom (ešte do minulej sezóny pod názvom Hroši C) máme vyrovnanú bilanciu a zápasy sú vždy napínavé. Veríme, že to bude tak aj tentokrát. Prídite nás povzdbudiť!

Score box:

Team 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E L
Fighting Flies Bratislava 1 3 0 0 1 0 0 0 0 5 9 3 10
Technika Reds 0 2 1 0 0 0 3 0 6 7 2 8

 

#gofflies #season2018

 

 

 

© 2023 | created by MadCoders.sk