Tempo Titans Praha – predstavujeme účastníkov turnaja Posledný Strikeout 2017

Uverejnené 24. augusta 2017

Dnes Vám predstavíme posledný český tím, ktorý pricestuje na turnaj do Bratislavy. Pre nás dôverne známy tím aj hráči. Už šesť rokov sa stretávame na turnaji v Prahe,

„Céčko“ – Tím je súčasťou baseballového klubu Tempo Titans Praha, ktorý sa skladá prevažne z hráčov, ktorí majú rodiny a zamestnanie a hrajú baseball pre radosť. Tím je pohromade viac ako pätnásť rokov a každoročne sa účastní oblastného preboru Prahy mužov a niekoľkých turnajov. Okrem toho na domácom ihrisku organizuje každý rok už vyššie spomínaný turnaj: PRAGUE INTERNATIONAL BASEBALL CUP.

Tempo Titans Praha bol založený v roku 1963 a patrí medzi zakladajúce kluby Českej baseballovej asociácie. V priebehu svojho života prešiel niekoľkými spojeniami. Posledným z nich bolo v roku 2001 spojenie baseballového oddielu Tempo Praha s baseballovým klubom Tegola Chemia Praha. Tak sa na Tempo dostala najvyššia baseballová súťaž, ktorá sa tu hrá s drobnou prestávkou od tohto spojenia. Vďaka intenzívnej náborovej činnosti a práci s mládežou je klub najväčším v Prahe čo do počtu registrovaných členov a prihlásených tímov do súťaží.

Titáni konečne prijali naše pozvanie a my sa tešíme na ich účinkovanie v Bratislave.

#gofflies #poslednystrikeout #tempotitans

 

© 2023 | created by MadCoders.sk