Vicemajster Slovenska 2013: GSI/FF

Uverejnené 15. októbra 2013

Uplynulý víkend sa na ihrisku v Podunajských Biskupiciach odohralo play-off kadetskej ligy o Majstra Slovenska 2013. Naši kadeti do play-off postúpili z prvého miesta po základnej časti. V semifinále sa stretli s bratislavským Slovanom ktorý zdolali 14:0 a čakali na svojho finálového súpera o ktorom rozhodovalo druhé semifinále medzi Apollom Bratislava a White Angels Trnava. Z postupu sa nakoniec tešili hráči Apolla ktorí zdolali Angels 0:7. V nedeľu bol na programe zápas o tretie miesto a poobede finále o Majstra SR. Tretie miesto napokon získali hráči White Angels Trnava po vítazstve 11:3 nad Slovanom Bratislava.

Naši kadeti nastúpili o 14:30 proti domácemu Apollu a napokon po úvodnej dráme súperovi podľahli 21:6. Apollo sa stalo Majstrom SR pre rok 2013 a našim kadetom patrí druhé miesto. Gratulujeme!!

Veľká vďaka patrí všetkým ktorí sa na tejto úspešnej sezóne podielali:

Hlavní tréneri: Tom Johnson, Roman Mózsi
Manažér: Katarína Mózsiová
Zapisovateľ, asistent trénera: Tomáš Sedláček
Asistenti: Patrik Beňa, Viktor Beňa, Martin Turčan

Hráči: Marieta Arzumanjan, Lea Štiffelová, Nicolette Chudá, Denis Hatvany, Jakub Kyseľ, Michal Prikryl, Daniela Kubalová, Martin Beňa, Monika Nagyová, Daniel Predajňa, Patrik Gašparík, Alexandra Selická, Pamela Mundlová, Mashu Harada, Patrik Ondrašina.

ešte raz gratulujeme!

foto by Kečo

© 2023 | created by MadCoders.sk